5 مامور در آتش کوه خامی گرفتار شدند + مراسم تودیع و معارفه روسای سازمان میراث فرهنگی برگزار شد – تور قشم

خبرگزاری مهر: ۵ نفر از ماموران اعزامی منابع طبیعی برای مهار آتش در کوه خامی شهرستان باشت در پرتگاه گرفتار شده اند
تاریکی شب و صعب العبور بودن منطقه جلوی امداد رسانی شبانه را گرفته است.

خبرگزاری مهر: ۵ نفر از ماموران اعزامی منابع طبیعی برای مهار آتش در کوه خامی شهرستان باشت در پرتگاه گرفتار شده اند.
به گزارش خبرنگار مهر، کوه خامی بیش از سه روز است که از سمت شهرستان گچساران در تور هوایی اصفهان آتش می سوزد.

به گفته مدیرکل منابع طبیعی استان اقدامات لازم برای نجات این افراد انجام شده است و به محض روشن شدن هوا امداد رسانی هوایی به آنها انجام خواهد شد.

این افراد از بعد از ظهر دوشنبه در یک منطقه پرتگاهی گرفتار شده اند  وامکان حرکت به سمت بالا و یا پایین را ندارند.

فعالیت این افراد و پیاده روی زیاد و تلاش برای مهار آتش سوزی  باعث ضعف جسمانی آنها شده است و بنا به گزارشات حال تور اصفهان هوایی دو نفر از این افراد رضایت بخش نیست.

——————-

مراسم تودیع و معارفه روسای سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و #گردشگری با حضور معاون اول رییس جمهور صبح امروز برگزار شد
در ادامه این مراسم، تابلویی به رسم یادگار از سوی اسحاق جهانگیری به زهرا احمدی پور به پاس ٩ ماه ریاست اهدا شد و سپس حکم ریاست این سازمان به علی اصغر مونسان چارتر اعطا شد.

مصطفی کواکبیان، نماینده مجلس، پیروز حناچی، معاون وزیر راه و شهرسازی، مهرعلیزاده، رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی تهران، ابوالفضل رضوی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، قشقاوی، معاون وزارت خارجه و کاظم جلالی، نماینده مجلس از جمله حاضران بودند.

مراسم تودیع و معارفه روسای سازمان میراث فرهنگی، تور زمینی مشهد صنایع دستی و #گردشگری با حضور معاون اول رییس جمهور صبح امروز برگزار شد.

در مراسم امروز (30 مرداد) که قرار است زهرا احمدی پور پس از ٩ ماه ریاست در این سازمان تودیع شود، علاوه بر اسحاق جهانگیری، همچنین دبیر شورای عالی مناطق آزاد و اقتصادی کشور و جمعی از مدیران سازمان منطقه آزاد کیش نیز حضور داشتند.

این مراسم با حضور مدیران استانی و معاونان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تور یزد ارزان و مدیران پژوهشگاه این سازمان و جمعی از روسای تشکل های خصوصی گردشگری در سالن همایش های این سازمان برگزار شد.

به گزارش ایسنا، «علی اصغر مونسان» که هفته گذشته با حکم رییس جمهور به ریاست این سازمان منصوب شد، قرار بود مراسم معارفه اش روز شنبه برگزار شود که تا امروز دوشنبه به تعویق افتاد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *